Home Епархија Бачка

Skip to main content. Распоред богослужења у новосадским храмовима о Васкрсу 2017. године. Распоред богослужења у новосадским храмовима о Васкрсу 2017. године. Одржана седница Епархијског управног одборa и Епархијског савета Епархије бачке. На дан када Црква молитвено прославља Преподобног Симеона опширније. Исповест свештенства Епархије бачке. У понедељак, 20. марта 2017. године, четврте седмице Часног опширније. Крстопоклона недеља у Саборном храму у Новом Саду. Тумачење Новозаветних одељака, књига 2.

OVERVIEW

This website eparhija-backa.rs presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have scanned nineteen pages within the web site eparhija-backa.rs and found eighty websites associating themselves with eparhija-backa.rs.

EPARHIJA-BACKA.RS RANKINGS

This website eparhija-backa.rs is seeing variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for eparhija-backa.rs

Traffic ranking (by month) for eparhija-backa.rs

Traffic ranking by day of the week for eparhija-backa.rs

Радио Епархије бачке Радио Беседа

Обавештење о прослави празникa Светих четрдесеторице мученика севастијских Младенаца. Нови председник Меморијалног друштва Рација 1942 у Чуругу. Јутарњи програм радио Беседа, сваког радног дана од 8. Фестивал Корнелије у Сремским Карловцима. Фондација Лаза Костић приређује трећи Звездани укрштај сусрет са писецм Мариом Лигуоријем.

Comunità serbo ortodossa

Српска Православна Црква Вишеград

Спомен капела у Старом Броду. Обиљежавање страдања Срба у Старом Броду. Архијерејска литургија и богојављенско пливање за часни крст у Вишеграду. У Старом Броду код Вишег.

Prihvatilište za decu, Beograd

Prihvatilište za decu, Beograd. Prihvatilište za decu Beograd je ustanova u nadležnosti Sekretarijata za socijalnu zaštitu. Grada Beograda, koja zbrinjava najosetljivije kategorije mladih iz cele Srbije, uzrasta od 7 do 18 godina, među kojima su žrtve nasilja, zlostavljanja i zanemarivanja, žrtve trgovine ljudima, deca bez roditeljskog staranja, deca ulice. Tokom 57 godina rada, zbrinuli smo preko 70. U okviru ovog projekta, čiji je cilj konačno rešavanje urgentnog problema.

Српска Православна Црква - Исланд

Желимо да обавестимо све православне Србе да ће руски свештеник отац Тимофеј имати богослужења у Страсној седмици почев од Великог Уторка, Велика Среда, Велики Четвртак, Велики Петак, Велика Субота, поноћна Васкрсшња Литургија те богослужење у Акурерију у Недељу 12. Postovani vernici SPC na Islandu. S verom u Boga i postovanjem.

WHAT DOES EPARHIJA-BACKA.RS LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of eparhija-backa.rs Mobile Screenshot of eparhija-backa.rs Tablet Screenshot of eparhija-backa.rs

EPARHIJA-BACKA.RS HOST

I found that a single root page on eparhija-backa.rs took seven hundred and seventy-four milliseconds to load. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
144.76.164.28

SERVER OS

I identified that eparhija-backa.rs is utilizing the Apache/2.4.10 operating system.

Home Епархија Бачка

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Распоред богослужења у новосадским храмовима о Васкрсу 2017." We analyzed that the web site also stated " Распоред богослужења у новосадским храмовима о Васкрсу 2017." It also stated " Одржана седница Епархијског управног одборa и Епархијског савета Епархије бачке. На дан када Црква молитвено прославља Преподобног Симеона опширније. године, четврте седмице Часног опширније. Крстопоклона недеља у Саборном храму у Новом Саду. Тумачење Новозаветних одељака, књига 2."

SEEK OTHER BUSINESSES

Свештена епископија Горњокарловачка Српска првославна црква

You can use WP menu builder to build menus. Свештена епископија Горњокарловачка Српска првославна црква. У четвртак пете седмице Часног пост.

SRPSKA PRAVOSLAVNA EPARHIJA OSJEČKOPOLJSKA I BARANJSKA

АПЕЛ ЗА ПОМОЋ У ИЗГРАДЊИ ЦРКВЕ СВЕТОГ НЕКТАРИЈА У ЈАГОДЊАКУ. ПОМОЗИТЕ ОБНОВУ ЦРКВЕ У БУДИМЦИМА! АПЕЛ ЗА ПОМОЋ У ГЕНЕРАЛНОЈ ОБНОВИ ХРАМА У БОРОВУ. БОГОСЛУЖЕЊА У МАНАСТИРУ УСПЕЊА ПРЕСВЕТЕ БОГОРОДИЦЕ. ДЕО МОШТИЈУ СВЕТОГ НЕКТАРИЈА ЕГИНСКОГ У ЈАГОДЊАКУ. СЕДНИЦА ЕПАРХИЈСКОГ САВЕТА У ДАЉУ.

Насловна Званична интернет презентација Епархија Рашко-призренска и Косовско-метохијска

Допуњено саопштење Епархије поводом хапшења Марка Ђурића, злостављања политичких представника и новинара као и јавног понижавања једног од водећих политичара Србије у Приштини. Владика Теодосије - Сви косовско-метохијски Срби су ужаснути данашњим бруталним насиљем над г. Марком Ђурићем, нашим грађанима, новинарима у Митровици. Парастос поводом четрнаесте годишњице Мартовског погрома и беседа Еп.

ЕПАРХИЈА РАШКО-ПРИЗРЕНСКА У ЕГЗИЛУ Званична интернет презентација са благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског у егзилу Г.Г. Артемија

ЕПАРХИЈА РАШКО-ПРИЗРЕНСКА У ЕГЗИЛУ Званична интернет презентација са благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског у егзилу Г. СМИСАО ПОСТОЈАЊА И МИСИЈА ЕПАРХИЈЕ. РАШКО-ПРИЗРЕНСКЕ И КОСОВСКО-МЕТОХИЈСКЕ У ПРОГОНСТВУ. ЈЕВАНЂЕЉЕ О СЛУЖБИ И СТРАДАЊУ СИНА БОЖИЈЕГА. Марко, 10, 32-45.